toggle
slide image

Özkan Tekstil

Özkan Tekstil çalışanları artık NASTURİZM güvencesinde.... You may use a book to perform a spellcheck in your composition. A terrific solution for deciding the arrangement of the marvelous essay is consistently to follow the guide given to you by your teacher. Here's a step-by-stage process to assist you compose a successful article. It really isn't that hard to produce your language or essay endon a strong notice. Inside this kind of writing, you must clarify a page of tips from scratch. To...
Devamını oku...

slide image

Özel Medikent Hastanesi

Özel Medikent Hastanesi'de NASTURİZM dedi   ....
Devamını oku...

slide image

Bostancı Clup Sporium

  Bostancı Clup Sporium...                       ...
Devamını oku...

Para Piyasası

Döviz

Hava Durumu

Sosyal Medya

FacebookTwitter
www.nastur.com.tr

MUTFAKTAN ZİRVEYE

Bir servis firması düşünün parası var, araçları var, deneyimi yok…

Bir servis firması düşünün her şeyi var ama sektörle hiç alakası yok …

Evet biz NASTUR için 1985 senesinde burunlu Ford denilen Ford transitten tutunda daha sonra klasik hale gelen cefakar j9 un bizzat direksiyonuna oturduk ve bu günleri hedefledik. Herkes gibi şoförlerimize adet olsun diye sertifika vermek yerine, yıllarca o sertifikayı hakkedecek olayları yaşadık. Başta da dediğimiz gibi gerçekten biz mutfaktan geliyoruz.

Herşeyimiz olan yavrularımızı önce kendimiz taşımayı öğrendik sonra kadromuza öğrettik. Bunun heyecanıyla yıllardır bizi tercih edenlerin haklı gururu ile varız . Her yeniliği takip eden ve kısa zamanda uygulamaya koyan AR-GE departmanımızla her gün daha iyisini hedefleyip taşıdığımız misafirlerimizle paylaşıyoruz .

NASTUR sizin  yavrularımızın güvenliği ve yarınları için kuruldu ve sizleri yarınlara taşımaya devam ediyor…