hakkımızda
toggle
slide image

Özkan Tekstil

Özkan Tekstil çalışanları artık NASTURİZM güvencesinde.... You may use a book to perform a spellcheck in your composition. A terrific solution for deciding the arrangement of the marvelous essay is consistently to follow the guide given to you by your teacher. Here's a step-by-stage process to assist you compose a successful article. It really isn't that hard to produce your language or essay endon a strong notice. Inside this kind of writing, you must clarify a page of tips from scratch. To...
Devamını oku...

slide image

Özel Medikent Hastanesi

Özel Medikent Hastanesi'de NASTURİZM dedi   ....
Devamını oku...

slide image

Bostancı Clup Sporium

  Bostancı Clup Sporium...                       ...
Devamını oku...

Para Piyasası

Döviz

Hava Durumu

Sosyal Medya

FacebookTwitter

NASTUR kimdir ?

Firmamız 1985 yılında NASTUR şahıs firması olarak otomobil alım satım, servis hizmetleri ve inşaat alanında halkımıza hizmet vermek amacıyla kurulmuştur.

İlerleyen 1985 – 1995 yılları arasında İstanbul’da ve Edremit Körfezinde yaptığı konut ,yazlık konut inşaatlarıyla faaliyetine devam etmiş ve halkımızın https://www.rush-essays.com/ kalite ve zaman açısından beğeni ve takdirlerini kazanmıştır.

Firmamız 1995 senesi itibariyle zaten işletmesini yaptığı öğrenci ve personel taşıma hizmetlerine daha da ağırlık vererek faaliyetine devam etmiştir.

Gelişen dünyaya ayak uydurmak adına kurumsallaşarak sektörde gücü ve tecrübesi olan NASTUR-Turizm şirketleşme adına 2010 yıldında 500.000,00 sermaye ile Nastur Turizm limited şirketi olarak sektöre hizmet vermeye devam etmektedir.Halen ilk günkü heyecan ve amatörlüğü ile hizmet veren firmamız uzman kadrosuyla sürekli güncellenen AR-GE çalışmalarıyla halkımız ve yavrularımız için çalışmalarını sürdürmektedir.Saygılarımızla….

 

Nastur Turizm

Yönetim Kurulu